30 Haziran 2018 Astrolojik Gökyüzü Takvimi

 

30 Haziran 00:04  Mars Duraktan Çıkarak Gerilemeye Başlıyor                             

Yarım kalmış aktivitelere tekrar geri dönülmesi açısından değerlendirilebilir, yarım kalmış tüm işler bu dönemde normalde gerektiğinden çok daha az bir eforla ve zamanla tamamlanabilirler.

 

30 Haziran 07:37 Ay Kova Burcuna Geçiyor                          

Ay Kova burcundayken bizi özgür ve farklı, kişisel hissettirecek herşeyde algıda seçicilik yaşarız. Oğlak burcunda sınırlarımızın nerelere uzandığını, neleri aşabildiğimizi ve neleri aşamadığımızı ve bilgeliğimizin sınırlarını görmüştük; artık sıra gerçekçi olan plan ve projeleri hayata geçirmeye gelmiştir. Kova burcu kitleler ve gruplarla ilgili olduğundan projelerinizi çevrenize duyurmak için iyi bir seçim olabilir Kova Ay’ı. Astrolojiyi kullanan büyük şirketler kalabalıkları harekete geçirmek için Kova burcunu kullanırlar, toplum mühendisliği anlamını da içermektedir Kova. Bir ekip çalışmasıyla gerçekleştirilen bilimsel çalışmalarda da Oğlak kadar Kova etkisi bulunur. Bu yüzden klasik yöntemlerle çözemediğiniz her türlü alternatif planı uygulamak için uygun bir zaman diliminde olabilirsiniz. Standartların dışında düşünmek fayda sağlayacaktır. Kova burcu krizlerin ve azınlıkta kalan insan ve olayların da burcudur. Bu konulardaki haberlerin daha fazla görülmeye başladığı zamanlara da denk gelebilir. Ev ve aileye ilişkin planlamalar için uygun günler değildir.

 

30 Haziran 16:01 Merkür Kare Uranüs

Seyahate çıkmak ve iletişim için hiç uygun bir zaman dilimi değildir. Fikirsel ayrılıklar ve çekişmeler, yanlış anlaşılmalar ve planlarda ani krizler söz konusudur. Bireyler aniden harekete geçmekte ve ani tepkiler vermektedir. Enteresan haberler de gündemdedir. Bir çok yalan haber bu açı altında popüler olur.

 

30 Haziran 23:10  Merkür Üçgen Chiron

Zihinsel sıkıntıları ve sorunları telafi etmek için uygun bir zaman olabilir. Aynı durum iletişimle de ilgilidir, örneğin daha önce birbirlerini yanlış anlamış olan insanlar tekrar bir köprü kurabilirler.

 

 

 

 

 

 

 

Buradaki açıklamalar 2018 Gökyüzü Takvimi'nden alıntılanmıştır. İzinsiz alıntılanamaz ve hiç bir şekilde kullanılamaz.

Kitabı e-ticaret sitemizden satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Not:

Değerli astrolojisever,

Gün içerisinde saat saat tüm pozisyonlar, burada açıklamalarıyla verilmiştir. Lâkin bu pozisyonların kişisel haritanızda nerelere dokunduğu hayli önemlidir ve her pozisyonun etki zaman aralığı da farklıdır. Bu yüzden takvimi “günün havasını koklamak” amacıyla kullanabilirsiniz ve kişisel haritanızda dokunacağı yer için de yorum açısından yardımcı olacaktır. Takvimde yer alan saatler pozisyonların "tam" keskinleşme zamanlarıdır. Etki aralıkları maksimum düzey olarak şöyledir (Etki aralıkları değişken olduğundan tüm etkilerin başladığı zamanı görebilmek veya henüz keskinleşmemiş anları önceden bilebilmek için 2018 Gökyüzü Takvimi kitabını edinmelisiniz..):

Güneş’in kurduğu açılar 2 gün önce, 1,5 gün sonrasına kadar geçerlidir.

Merkür’ün kurduğu açılar 2 gün önce, 1,5 gün sonrasına,

Venüs’ün kurduğu açılar 2 gün önce, 1,5 gün sonrasına,

Mars'ın kurduğu açılar 4 gün önce, 3 gün sonrasına,

Jüpiter'in kurduğu açılar 24 gün önce, 18 gün sonrasına,

Satürn'ün kurduğu açılar 60 gün önce, 1 ay sonrasına kadar etkilidirler.

Chiron’un kurduğu açılar 3 ay önce, 2 ay sonrasına kadar etkilidirler.

Uranüs’ün kurduğu açılar 3 ay önce, 2 ay sonrasına kadar etkilidirler.

Neptün’ün kurduğu açılar 3 ay önce, 2 ay sonrasına kadar etkilidirler.

Pluto’nun kurduğu açılar 3 ay önce, 2 ay sonrasına kadar etkilidirler.

Ay’ın Boşlukta olduğu saatler bir sonraki burca geçişine kadar sürer.

Bir gök cismi bir burca girdiğinde ise, yazılan yorum bir sonraki burca geçişe kadar geçerlidir.

 

Gökyüzünün kalitesinden optimum fayda görmenizi dileriz.

Astroloji Akademisi
Astroloji Akademisi on FacebookAstroloji Akademisi on GoogleAstroloji Akademisi on LinkedinAstroloji Akademisi on TwitterAstroloji Akademisi on Youtube
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Türkiye'nin Tek Astroloji Dergisi. Sonbahar sayısı yayında. Satın almak için tıklayın.
+ +