Astroloji Akademisi Öğrencileri İçin İndirimli Kitap Listesi

 

Kitap Adı Astroloji Market Fiyatı Öğrenci Fiyatı
TS1 Gezegenler & Elementler 25 TL 10 TL Temel Seviye eğitiminde ücretsiz gönderilir, öğrenci fiyatı ek alımlar için geçerlidir, örneğin kendi öğrencileriniz için aldıklarınız.
TS2 Burçlar 24 TL 10 TL Temel Seviye eğitiminde ücretsiz gönderilir, öğrenci fiyatı ek alımlar için geçerlidir, örneğin kendi öğrencileriniz için aldıklarınız.
TS3 Evler 25 TL 10 TL Temel Seviye eğitiminde ücretsiz gönderilir, öğrenci fiyatı ek alımlar için geçerlidir, örneğin kendi öğrencileriniz için aldıklarınız.
TS4 Açılar 22 TL 10 TL Temel Seviye eğitiminde ücretsiz gönderilir, öğrenci fiyatı ek alımlar için geçerlidir, örneğin kendi öğrencileriniz için aldıklarınız.
Mitolojik Astroloji & Psikoloji 26 TL 21 TL
Tetrabiblos Tükendi Tükendi
Coğrafi Astroloji 80 TL 49 TL Coğrafi Astroloji uzmanlık eğitiminde ücretsiz gönderilir, öğrenci fiyatı ek alımlar için geçerlidir, örneğin kendi öğrencileriniz için aldıklarınız.
Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji 25 TL 20 TL Uranian Astroloji uzmanlık eğitiminde ücretsiz gönderilir, öğrenci fiyatı ek alımlar için geçerlidir, örneğin kendi öğrencileriniz için aldıklarınız.
Solar Return 17 TL 15 TL
Külkedisi Pinokyo’yu Seviyor 27 TL 17 TL
Asteroid Sözlüğü (Program) 20 TL 10 TL Uranian Astroloji uzmanlık eğitiminde ve İleri seviyede ücretsiz gönderilir, öğrenci fiyatı ek alımlar için geçerlidir, örneğin kendi öğrencileriniz için aldıklarınız.
Bitkiler: Astroloji & Mitoloji 30 TL 20 TL Medikal Astroloji uzmanlık eğitiminde ve İleri seviye eğitiminde ücretsiz gönderilir, öğrenci fiyatı ek alımlar için geçerlidir, örneğin kendi öğrencileriniz için aldıklarınız.
2018 Gökyüzü Takvimi 30 TL 25 TL
Gökyüzünün Söyledikleri 35 TL 30 TL
Notlar:
* Tüm fiyatlara KDV dahildir.
* Kargo ücreti + 7 TL’dir. (Kitap başı değil, oluşturulan paket başı)
* Zodyak Astroloji Dergisi zaten idealistçe çıkarıldığından indirim yapılamamaktadır.
* Zodyak Astroloji Yayıncılık’tan çıkmamış kitaplarda indirim yapılamamaktadır.
* Toplam fiyatı hesapladıktan sonra, havale veya EFT ile ödeme işleminizi gerçekleştirin.
* Banka Hesap numaraları için buraya tıklayabilirsiniz.
* Adres ve telefon numaranızı info@astrolojimarket.com adresine gönderiniz.

 

 

Sorularınız ve olası sorunlar için: info@astrolojimarket.com adresini veya 0232 3810492 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

 

 

Astroloji Akademisi
Astroloji Akademisi on FacebookAstroloji Akademisi on GoogleAstroloji Akademisi on LinkedinAstroloji Akademisi on TwitterAstroloji Akademisi on Youtube
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Yeni Temel Seviye Astroloji Eğitimi Sınıfları 24 Eylül'de Başlıyor.Bilgi Almak İçin Tıklayın
+ +