Survivor’ın En Talihsiz Yarışmacısı: Berna Canbeldek

 

Berna Canbeldek şimdiye kadar 3 kere Survivor'a katıldı. Performansı ortalamanın oldukça üzerindedir. İlk katıldığı Survivor'da diskalifiye oldu. 2. katıldığı Survivor'da elendi ve 15 Nisan 2018'de de diz kapağını çatlattığı için adaya veda etmek zorunda kaldı.

 

 

 

Vital haritasında Satürn'ü 11 derece Oğlak burcunda. Ve doğum Satürn'ünün tam üzerinde transit Satürn var. Üstelik bu Satürn yücelimdeki Mars'la da kavuşum halinde. Satürn astrolojide kemikleri sembolize ediyor. Kazaları temsil eden 8. evinin de yücelim (ani ve büyük olaylar) yöneticisi. (Transit Satürn durakta. Bkz: http://www.astrolojiakademisi.com/portfolio/15-nisan-2018-gokyuzu-takvimi/)

Berna'nın yarışmayla ilgili olan Mars'ını ise Boğa burcunda görüyoruz. Mars'ın düşmanı Venüs Boğa burcunda bu Mars'ın üzerinde. Berna ilk katıldığı sene Survivor'dan diskalifiye olduğunda da Venüs oradaydı. 

 

 

Astroloji Akademisi
Astroloji Akademisi on FacebookAstroloji Akademisi on GoogleAstroloji Akademisi on LinkedinAstroloji Akademisi on TwitterAstroloji Akademisi on Youtube

Survivor’ın En Talihsiz Yarışmacısı: Berna Canbeldek” için bir yorum

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Yeni Temel Seviye Astroloji Eğitimi Sınıfları Şubat'ta Başlıyor.Bilgi Almak İçin Tıklayın
+ +