30 Ekim 2016 Akrep Yeniayı

Bugün gerçekleşen Akrep yeniayı oldukça manüplatif eylemleri önceden haber veriyor.

(Ay yanık ve harita lordu kendini göstermekle ilgili 5. ev Merkür Akrep’ten, 8. ev Oğlak burcundaki Mars-Pluto ikilisini sekstil (bu açı: istemeden değil, isteyerek yapmak, çaba harcamak anlamına gelir) ile görüyor. Özellikle Kova-Yay burçlarına yansıdığı için ana akım medya/sosyal medya üzerinden (umarım astrologlar olmaz ama astrologlar zaten alıştı sanırım kendi üzerlerinden reklam yapılma çabasına) çeşitli atraksiyonlarla göz dolduracak olabilir. Haliyle dikkat etmekte fayda var.

Nasıl doğru yönlendirebiliriz?

Yeniaylar doğanın nekahat dönemleridir. Ve bu nedenle binlerce yıldır yeni bir işe başlanmaz, dinlenme ve hazırlık yapma dönemleri olarak değerlendirilir. Tabi ki gölge yan manüplasyon olarak değerlendirmek yerine diğer aydınlık tarafları ele alınabilir. Tüm ezoterik ve felsefi konularda yeni başlangıçlar için hazırlık dönemi olarak algılamak uygun bir yönlendirme şeklidir örneğin. 5 ve 8. evlerin doğal yapılarına uygun olarak ayrıca küçük küçük “şans” lar denenebilir.

“Dönüştürmek” de diğer bir anahtar kelime. Hayatınızdaki, kendinizdeki eski veya deforme olmuş şeyleri bu enerjiyi arkanıza alıp değiştirmeye/dönüştürmeye çalışın. Bir sonraki dolunayda sonuçlarını alabileceğiniz kısa vadeli, küçük adımlar olsun bu. Fakat mümkünse etkisi de uzun vadeye yayılan cinsten. Örneğin sigara bırakma denemelerinde bulunmak gibi. Büyük adımlar atmaya çalışırsanız kendi motivasyonunuzu kaybedebilirsiniz.

kendinize iyi davranın ve başkalarına olduğu kadar kendinize de adil yaklaşın…

İLGİLİ YAZI:  Asteroid Valentine (447)
Devrim Dölen
3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı.

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır.

Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…


Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları:

Astroloji Eğitimi 2

Astroloji Eğitimi 1

Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri

2022 Gökyüzü Takvimi

2021 Gökyüzü Takvimi

2020 Gökyüzü Takvimi

2019 Gökyüzü Takvimi

2018 Gökyüzü Takvimi

Zodyak Astroloji Dergisi

Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji

Asteroid Sözlüğü (Program)

Bitkiler: Astroloji & Mitoloji

Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler

Temel Seviye 2: Burçlar

Temel Seviye 3: Evler

Temel Seviye 4: Açılar

2015 Gökyüzü Takvimi
Devrim Dölen on EmailDevrim Dölen on FacebookDevrim Dölen on GoogleDevrim Dölen on InstagramDevrim Dölen on LinkedinDevrim Dölen on TwitterDevrim Dölen on Youtube

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın