ABD’nin Hawaii eyaletindeki Kilauea Yanardağı faaliyete geçti

 

 

Kilauea Yanardağı'nın lav püskürtmesi nedeniyle bölgeden binlerce kişi tahliye edildi. Evlerini terk etmek zorunda kalanlar, güvenli bölgede oluşturulan iki sığınağa yerleştiriliyor. 

 

 

Geçtiğimiz ay Chiron Koç burcuna geçmişti. Koç burcu insanoğlu için binlerce yıldır yanardağ faliyetlerini sembolize ediyor. Daha yakın tarihlerde ise Koç burcunun yöneticisi Mars'ta Güneş sisteminin en büyük yanardağı olduğu ortaya çıkmıştı (Alttaki fotoğraf Olympus Mons).

Mars bugünlerde yüceldiği Oğlak burcunda seyrettiğinden ani ve büyük olaylara açık. Çünkü yücelimler klasik astrolojiye göre ani ve büyük etkilerle ilgili.

 

 

Chiron Koç Burcunda. Dünya’ya Etkileri yazısında da anlatıldığı gibi yanardağ faliyetlerinin artmasını bekleyebiliriz.

Daha evvel Koç burcunda seyreden Uranüs ile birlikte de yanardağ faliyetlerine maruz kalmıştık. Hatta Uranüs Koç yazısında da çok önceden tahmin edildiği gibi Türkiye'de de aktif bir volkan keşfedilmişti.

 

Hawaii eyaleti volkanik yapıda olduğundan 21 Mart'ta yayına çıkan Zodyak Astroloji Dergisi'nin 7. sayısında da işlenmişti:

 

 

Altta, içteki harita Hawaii'ye, dıştaki ise an haritasına ait. Dergi'de bahsi edilen ve haritada da görülen doğum Mars'ının aynı konumuna ulaşmış transit Mars'ı görüyoruz:

 

 

Yine dergide bahsi edilen Kuzey Ay Düğümü'nün üzerinde (yine Mars gibi) transit Kuzey Ay Düğümü'nün kendisini görüyoruz.

Dergide bahsi edilen diğer gök cismi Yay Güneş'i. Burada da transit Chiron'un bu Güneş'e exact bir 120'lik açı yaptığını görüyoruz…

İLGİLİ YAZI:  Marslıların Dünya'yı İşgal Etmesi

 

 

 

 

 

Devrim Dölen
3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı.

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır.

Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…


Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları:

Astroloji Eğitimi 2

Astroloji Eğitimi 1

Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri

2022 Gökyüzü Takvimi

2021 Gökyüzü Takvimi

2020 Gökyüzü Takvimi

2019 Gökyüzü Takvimi

2018 Gökyüzü Takvimi

Zodyak Astroloji Dergisi

Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji

Asteroid Sözlüğü (Program)

Bitkiler: Astroloji & Mitoloji

Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler

Temel Seviye 2: Burçlar

Temel Seviye 3: Evler

Temel Seviye 4: Açılar

2015 Gökyüzü Takvimi
Devrim Dölen on EmailDevrim Dölen on FacebookDevrim Dölen on GoogleDevrim Dölen on InstagramDevrim Dölen on LinkedinDevrim Dölen on TwitterDevrim Dölen on Youtube

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Türkiye'nin Tek Astroloji Dergisi. 2021 Yaz sayısı (20) yayında. Satın almak için tıklayın.
+ +