Astroloji Eğitimi 3. Kitap Satışta!

 

Astroloji Eğitimi 3, Temel Seviye Astroloji Eğitimi serisinin 3. ve son kitabıdır. Devrim Dölen Gürbak’ın yazarı olduğu Astroloji Eğitimi 3 konu olarak; evler, ev sistemlerinin matematiği ve tarihçesi, asaletler öğretisi ve açılar bölümlerini içermektedir. Kitap renkli ve 315 sayfa, büyük ebattadır.

İçindekilere aşağıdaki resimlerden ulaşabilirsiniz.

 

Web sitemizden online satın almak için tıklayın: Astroloji Eğitimi 3

 

Astroloji Eğitimi 3 Kitabı Künye

Yazar: Devrim Dölen Gürbak

1. Baskı: Ağustos 2022

Zodyak Astroloji Yayıncılık

17 X 24 Cm. (Büyük ebat)

315 sayfa, Renkli, 1. Hamur, Amerikan Bristol Kapak

ISBN: 978-605-71754-0-3

 

Astroloji Eğitimi 3 Hakkında:
Bu kitap serisi, kurucusu olduğum Astroloji Akademisi’nde (ve önceki yıllarda İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde) verdiğim dersleri içermektedir. Serinin üçüncüsü olan bu kitabı, Astroloji Eğitimi 1 ve Astroloji Eğitimi 2 kitaplarını okumuş astroloji öğrencilerine hitaben hazırladım. Bu seride sadece kadim kaynakların bir sentezine değil, deneyimsel astrolojinin süzülmüş bilgisiyle birlikte bilimsel kaynaklara da yer verdim. Bu 3. kitapta; evler, ev sistemlerinin matematiği ve tarihçesi, asaletler öğretisi ve açılar yer almaktadır. Konular, renkli resim ve örneklerle birlikte geniş ölçekte anlatılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Astroloji Akademisi
Astroloji Akademisi on FacebookAstroloji Akademisi on GoogleAstroloji Akademisi on LinkedinAstroloji Akademisi on TwitterAstroloji Akademisi on Youtube
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın