Kasım 2016 Yay Yeniayı

Yeniay 29 Kasım 2016 öğlen saatlerinde Yay burcunda olacak.

Yeniaya doğru giden, sondördünden itibaren başlayan faz her zaman bir temizlenme, bırakma ve arınma zamanı olmuştur. Balzamik fazın Akrep burcunda başlaması nedeniyle bu zamana rastlayan süreç daha derin ve daha arkaplan güçleri temizleyebilmemiz için gözlerimiz önüne serildi. Bazılarımız gördük ve temizledik, ferahladık, bazılarımız ise göremedik ve temizleyemedik, alanımızı pis bıraktık. Özellikle temas sayısı yüksek insanlar biraz daha stresli yaşamış olabilir ama unutmayın ki kötü hissettirse bile böyle görünümlere ihtiyacımız var. Zira göremediğiniz ve bilemediğiniz şeyi temizleyemezsiniz, kesmek istediğiniz olay ve kişileri kesemezsiniz veya yanlış bir davranışınızı bilebilmek için dış bir uyaran ihtiyacı olabilir. Bu yüzden stresli gökler bile bir amaca hizmet etmektedir, kukla değil, yönetmen olmaya çalışmalıyız.

Yay burcu toplumsal bilinçle ilgilidir. Toplumsal bilincimiz bu alana temiz girdiyse toplumsal konular hakkındaki umut ve inançlarımız, hayat felfesemiz, taşıdığımız tüm umutlar Yeniay’la birlikte bir nekahat dönemine girecek ve geçmiş temizlenmeye başlayacak. Yay konularında eğer bir şeyleri temizlediysek bu süreçte yeni umut ve yeni temasların başlangıçları için hazırlıklı olmalıyız. Yeniayın dispozitörü Jüpiter insani ilişkiler konusunda yeniaya tüm desteğini verirken, Neptün ve Ay düğümlerinin vetosu yanıltmaya, kararlılığı kararsızlığa itmeye arkaplanda çalışabilir. Buna karşı dikkatli olmalı, gerçekle gerçek olmayanı hem olay hem de kişi bilgisine dikkat ederek ve adil davranmanın önemini hatırlayarak düşünmeden hareket etmemeli ve yargı koymamalıyız.

İLGİLİ YAZI:  İkizler Burcunda Yeniay

GAD Balık geçişi ve Satürn Yay süreci arınma dönemini işaret ediyordu zaten, hemen hemen tüm astrologlar bir yıldır bunu ifade ediyor. Gökyüzü bir süredir ortasında çeşitli şekillerde oyukların olduğu bir tabla. Bizler o tablanın üzerine atıldık. Tabla çalkalandı ve o günden beri kendimize en uygun alanı bulmaya çalışıyoruz. Çok farklı oyuklardan uzaklaşırken o alana ait insanlarla kopuyor, kendi alanımızdaki oyuklara girerken aynı alandaki insanlarla temas kuruyoruz artık. Ve biliyoruz ki kendimizi ve davranışlarımızı ne kadar geliştirirsek ve ne kadar adil olursak o kadar iyi bir alana geçebiliriz. Bu yüzden de kendi formumuzda bulunan ve iyi bir alana geçmemize engel teşkil eden kıymıklardan kurtuluyoruz.

Herkes bir nefes alsın. Az kaldı 🙂

Sevgi, bilgi ve adaletle

Devrim Dölen
3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı.

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır.

Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…


Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları:

Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri

2020 Gökyüzü Takvimi

2019 Gökyüzü Takvimi

2018 Gökyüzü Takvimi

Zodyak Astroloji Dergisi

Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji

Asteroid Sözlüğü (Program)

Bitkiler: Astroloji & Mitoloji

Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler

Temel Seviye 2: Burçlar

Temel Seviye 3: Evler

Temel Seviye 4: Açılar

2015 Gökyüzü Takvimi
Devrim Dölen on EmailDevrim Dölen on FacebookDevrim Dölen on GoogleDevrim Dölen on InstagramDevrim Dölen on LinkedinDevrim Dölen on TwitterDevrim Dölen on Youtube

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Beklenen Astroloji Eğitimi Serisinin İkinci Kitabı Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın